Afyon Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Zelzele mi oldu? Az evvel zelzele nerede oldu? SON DAKİKA! Bugün zelzele mi oldu? AFAD ve Kandilli son sarsıntılar listesi!

Zelzele mi oldu? Az evvel zelzele nerede oldu? SON DAKİKA! Bugün zelzele mi oldu? AFAD ve Kandilli son sarsıntılar listesi!

SoleKinG SoleKinG -
8 0

Deprem mi oldu? Az evvel sarsıntı nerede oldu? sorusu araştırılıyor. Sarsıntı olduğunu hissedenler yakınımdaki sarsıntı araştırması yapmakta. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son sarsıntı datalarını paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı zelzelelerin yanında vakit zaman huzursuz edici sarsıntılar de yaşanabiliyor. İstanbul’da zelzele mi oldu? İzmir’de zelzele mi oldu? Ankara’da zelzele mi oldu? İşte AFAD son sarsıntılar listesi ve Kandilli Rasathanesi son sarsıntılar listesi!

DEPREM Mİ OLDU?

AFAD son sarsıntılar ve Kandilli son zelzeleler listesine nazaran zelzele mi oldu, sarsıntı kaç şiddetinde oldu sorularına cevap bulabilirsiniz. Aşağıdaki son dakika sarsıntı listesi ile son zelzeleler ve sarsıntı şiddeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

AFAD SON ZELZELELER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı Zelzele Dairesi Başkanlığı son dakika zelzele haberler i ile vatandaşlara aktüel zelzele haberler i vermeye devam ediyor.

AFAD SON ZELZELELER

KANDİLLİ SON ZELZELELER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika zelzele haberler i ile vatandaşalar anlık zelzele haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak sarsıntı araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 zelzelesi halka sunuyor.

KANDİLLİ SON ZELZELELER

BUGÜN ZELZELE OLDU MU?

Bugün Zelzele oldu mu sorusunun yanıtını aktüel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en şimdiki bilgilerle anlık zelzele tahlilleri yapılır ve sunulur. Son 500 sarsıntıya kadar bugün ya da dün zelzele oldu mu sorusunun karşılığını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika sarsıntı haberlerini ve sarsıntının şiddeti kaç sorusunu yanı sıra nerede zelzele oldu konusu ile ilgili AFAD ve Kandilli zelzele listesinden yahut haberler.com son zelzeleler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Haberler.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir